Стажування в Держінформагентстві

В рамках програми підготовки магістрів з державного управління Кафедрою  інформаційної політики та електронного урядування Національної академії державного  управління при Президентові України, головою громадської організації е-Екологія було  пройдено стажування в Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України.

  

Відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістрів державного управління та на виконання вимог Положення про порядок стажування слухачів Національної академії державного управління при Президентові України в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 255 з 1 липня по 25 липня голова громадської організації Воробйов Сергій Валерійович пройшов стажування у Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Основною метою стажування було: підвищення власного професійного рівня, отримання нових знань та навичок, практичне застосування набутих у процесі навчання теоретичних знань.

Проходження стажування було організовано на високому рівні, що дало змогу набути не лише теоретичних, а й практичних знань щодо роботи у Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України. Виконання Індивідуального плану стажування було повністю забезпечено організаційно і дозволило не лише ознайомитися зі структурою, механізмами та принципами діяльності Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, але й бути залученим до виконання практичних завдань різних категорій складності й відповідальності. Такий конструктивний підхід дозволив за короткий термін скласти уявлення про специфіку роботи даної установи в цілому, її певних структурних підрозділів та окремих посадових осіб.

Від імені об`єднаної екологічної спільноти Організації висловлюємо подяку колективу Кафедри інформаційної політики та електронного урядування Національної академії державного управління при Президентові України за високий рівень організації процесу стажування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.