Конференція за результатами стажування слухачами Національної академії в органах державної влади

7 листопада 2014 року в Національній академії відбулась конференція за результатами стажування слухачів денної форми навчання Національної академії в органах державної влади та органах місцевого самоврядування у 2014 році. Про процес проходження стажування представниками громадської організації е-Екологія ми згадували раніше у статті Cтажування у Комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Захід пройшов у рамках щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Підготовка фахівців у галузі знань «Державне управління»: вимоги до змісту та відповідність сучасним викликам». У науковому зібранні взяли участь президент Національної академії Юрій Ковбасюк, віце-президент Національної академії Марина Білинська, керівник управління кадрів Головного організаційного управління Адміністрації Президента України Олег Дробинський, головний консультант сектору з питань державної служби та підвищення кваліфікації працівників Управління кадрів Апарату Верховної Ради України Любов Шевчук, завідувач відділу з питань державної служби, професійного навчання та урядових нагород Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України Микола Анікін, виконуючий обов’язки начальника відділу організації професійного навчання Національного агентства України з питань державної служби Валентина Ковальчук, науково-педагогічні працівники, слухачі Національної академії.

Представники органів державної влади, в яких проходили стажування слухачі Національної академії, високо оцінили рівень їх фахової підготовки, відповідальність та лідерські якості. Так, керівник управління кадрів Головного організаційного управління Адміністрації Президента України Олег Дробинський зазначив, що за підсумками стажування декілька слухачів Національної академії знайшли місце в команді Адміністрації Президента України, ставши її штатними працівниками. Модератор заходу віце-президент Національної академії Марина Білинська акцентувала, що за зразкове проходження стажування в Адміністрації Президента України, Апараті Верховної Ради України, Міністерстві соціальної політики України, Міністерстві закордонних справ України шість слухачів отримали подяки та сім слухачів – характеристики з рекомендаціями для подальшого працевлаштування від Адміністрації Президента України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. За сумлінне ставлення до навчання, високі результати стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування слухачам другого курсу Ірині Кравченко, Юліані Мазній, Анні Павленко відповідно до наказу президента Національної академії оголошено Подяки Національної академії.

У ході конференції слухачі Національної академії презентували результати стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Сергій Воробйов презентував підсумки стажування у Комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Організації стажування слухачів Національної академії як важливої складової якісної підготовки державних службовців присвятила свій виступ Ірина Горда. Наталія Архипчук представила стажування як інструмент підвищення професійних здібностей. Наталія Ніканоркіна ознайомила присутніх із результатами стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Катерина Келемен розповіла учасникам заходу про досвід публічного адміністрування в Німеччині. Сергій Замідра ознайомив учасників конференції із результатами стажування в органах державної влади Норвегії, Німеччини, Франції, України.

Підсумовуючи роботу конференції, начальник управління з навчальної роботи Національної академії Володимир Сороко зазначив, що стажування слухачів Національної академії та Дніпропетровського, Львівського, Одеського, Харківського регіональних інститутів державного управління відбулося відповідно до програми підготовки слухачів та Положення про стажування слухачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року.

Результати стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, за словами Володимира Миколайовича, дали можливість об’єктивно оцінити професійні здібності слухачів, рівень їх теоретичної та практичної підготовки. У ході роботи було обговорено плани щодо організації стажування слухачів у 2015 році та шляхи подальшого вдосконалення навчального процесу в Національної академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.