(Документ) Співпрацюємо з Українським союзом промисловців та підприємців

Як вже згадувалось раніше, ми активно налагоджуємо співпрацю з Органами влади та Інститутами громадянського суспільства. З цією метою ми постійно спілкуємося з різними установами, організаціями, підприємствами, тощо.

Зокрема, ми розпочали активно співпрацювати з Українським союзом промисловців та підприємців, адже підприємства, які входять до складу УСПП, є гордістю країни. До складу УСПП входять ДП «Антонов», ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», ПАТ «Азовмаш», Крюківський вагонобудівний завод, АТ «Радій», ПАТ «Завод «Лтава», компанія «РН Україна», підприємства асоціації «Укртютюн», ПрАТ «МТС», страхова компанія «Нафтогазстрах», Ічнянський молочноконсервний комбінат, Дніпровський завод мінеральних добрив, завод «РОСШИНА», Дніпровська операторська компанія, «Енком трейд Груп», підприємства «Анта Шиппінг», «КТС ГРУП», «Спецмаш», «Вайдіал» та інші.

ГО е-Екологія також планує ввійти до складу Українського союзу промисловців та підприємців найближчим часом на правах колегіального члена, адже ми також, як і УСПП, присвячуємо велику увагу питанням захисту представників соціальновідповідального бізнесу – наших учасників від бюрократичного свавілля, невмотивованих претензій з боку фіскальних та контролюючих органів, порушення прав та інтересів у стосунках з органами влади, недобросовісними партнерами.

Щиро вдячні Керівництву УСПП за запрошення та надану можливість взяти участь в Надзвичайному Позачерговому З’їзді, що відбудеться 17 грудня 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.