(Документ) Е-Екологія стала членом Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП)

Метою засідання стало обговорення поточної соціально-економічної ситуації в Україні, основних принципів та механізмів розвитку ефективного діалогу між владою і бізнесом, визначення першочергових заходів по стабілізації економічної ситуації в державі та адаптації вітчизняної економіки до умов роботи з ЄС.

В рамках роботи розширеного засідання Правління УСПП було прийнято постанову №04/2014 від 23 грудня 2014 року про прийом в члени УСПП Громадської організації “Українське громадське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія”.

Під час засідання було затверджено Антикризову програму, підготовану експертами з громадських організацій та об’єднань бізнесу, а також створено Громадську антикризову раду.

У засіданні взяли участь представники центральних органів державної законодавчої і виконавчої влади, керівники громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців, представники бізнесу, наукових організацій та засоби масової інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.