(Фотофакт) Звіт за IV квартал 2014 року щодо охорони та відтворення мисливського фонду

Ось і закінчився важкий, не побоюсь цього слова 2014 рік. Важким він був як і для всіх нас, так і для країни в цілому. Однак, не зважаючи на всі складнощі важкої економічної та соціальної ситуації в країні, ми – разом з колегами з інших об`єднань та організацій, змогли продовжити нашу спільну справу по охороні та відтворенню мисливського фонду.

Таким чином, у четвертому кварталі нами, спільно з представниками єгерської служби регіональної організації УТМР постійно проводились заходи, спрямовані на відновлення поголів`я мисливських видів тварин і птахів, а також перевірки дотримання вимог фізичними особами чинного природоохоронного законодавства та правил любительського полювання та рибальства.

Починаючи з серпня 2014 року, а саме моменту відкриття полювання на пернату дичину, і до кінця грудня 2014 року активістами та консультантами е-Екології, спільно з єгерською службою УТМР, було проведено 8 рейд-перевірок у межах підвідомчих мисливських угідь регіональної райради УТМР.

Під час проведення рейдів перевірено осіб – 23, виявлено порушень (у т.ч. порушення щодо транспортування мисливської зброї в угіддях) – 5, знято заборонених знарядь лову (металевих петель) – 9, виявлено заборонених знарядь лову у громадян – 0, складено адміністративних протоколів за порушення правил полювання (в межах повноважень громадського інспектора Держекоінспекції з охорони довкілля) – 0 збудовано годівниць для підкорму диких тварин – 5, знищено шкідливих хижих тварин – 3

Ми і надалі будемо інформувати наших читачів про реальні кроки, що здійснюються Організацією, по відтворенню, охороні та раціональному використанню тваринного світу.

Окремо запрошуємо до наших лав небайдужих представників громадськості. З питань участі в організації, отримання подання на призначення громадським інспектором з охорони довкілля, а також з будь-яких інших питань щодо участі у природоохоронних заходах звертайтесь за телефоном (0522) 27 37 08 або особисто до Координатора ГО е-Екологія – Кожухаря Олександра Михайловича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.