(Документ) Сила українського природоохоронного руху в єдності!

Ми продовжуємо встановлювати інформаційні зв`язки з колегами з усієї України, адже переконані, що ліквідація еколого-правового нігілізму можлива лише за умови створення сильної та впливової професійної ОБ’ЄДНАНОЇ екологічної спільноти, котра стане потужним підгрунтям для розвитку природоохоронної галузі в цілому.

Саме тому, ми постійно працюємо над питаннями співпраці та інформаційної взаємодії не тільки Інститутів громадянського суспільства з Органами державної влади та Бізнесу, а й Громадських природоохоронних організацій та окремих активістів між собою. Не є секретом, що відносна слабкість громадського природоохоронного руху в Україні на сьогоднішній день, полягає саме у його розпорошеності та не скоординованості дій щодо вирішення спільних екологічних проблем.

Щоб впорядкувати та структурувати зусилля з приводу вирішення спільних питань, ми підготували відкрите звернення до наших колег з інших природоохоронних об`єднань з пропозицією ОБ’ЄДНАТИСЬ та спільно працювати на благо вітчизняної екологічної справи.

Ми переконані, що тільки спільними зусиллями, разом, зможемо подолати всі труднощі на шляху конструктивного розвитку природоохоронної справи та екологічної галузі України.

За результатами розгляду листів колегами з природоохоронних організацій, наші читачі будуть додатково поінформовані на сторінках нашого порталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.