(Звіт 2013-2014) Голова е-Екології про напрям діяльності “міжвідомчі комунікації”: навчання, громадська діяльність та владний популізм

Частина I. Навчання
Процес навчання у Національній академії державного управління при Президентові України це щось особливе, адже підготовка фахівців з державного управління потребує зовсім інших підходів, ніж навчання спеціалістів у інших галузях. З цією задачею професорсько-викладацький склад Інституту державної служби та місцевого самоврядування НАДУ справляється більш ніж на відмінно!У читача цього матеріалу неодмінно виникне питання – а яке ж відношення все це, має до діяльності Українського громадського об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія? Відповім – саме безпосереднє!

Адже остаточне рішення про систематизацію і об’єднання досвіду, знань, вмінь та навичок, у вигляді заснування і легалізації Інституту громадянського суспільства е-Екологія, мною було прийнято саме на лекції Сергія Олександровича Телешуна. Взагалі, лекції цього професора – це щось неймовірне і цілком зрозумілим є те, що словами я не зможу передати атмосферу яка панує на заходах за участю Сергія Олександровича, однак всім, у кого буде така нагода, наполегливо рекомендую – просто їх відвідайте!

Результат цього знайомства говорить сам за себе… На сьогоднішній день, ми з колегами, є членами Правління та Учасниками доволі потужної, як в інформаційному, юридичному так і в технічному плані, абсолютно самодостатньої громадської організації, що може собі дозволити безкоштовну розробку інноваційних програмних продуктів, які не мають ані вітчизняних, ані зарубіжних аналогів якими, доречі, дуже цікавляться зарубіжні інвестори. А деякі непорядні “товариші” навіть спробували їх вкрасти… Але це не з нашою службою ІТ безпеки!Неможливо залишити поза увагою і особисте знайомство з Георгієм Георгійовичем Поцепцовим. Ця людина не потребує додаткового представлення, адже авторитет видатного фахівця у сфері комунікативних технологій, теоретика питань стратегії, інформаційних війн та маркетингу є беззаперечним далеко за межами нашої країни. Саме завдяки натхненню, отриманому на семінарах Георгія Георгійовича, я вперше спробував свої сили в публіцистиці. Як виявилось – недарма… І моя стаття “Між молотом і наковальнею: роль України інформаційної на світовій арені” була опублікована в рамках проекту MYMEDIA та взяла участь у конкурсі журналістських матеріалів про інформаційні війни, організованому громадською організацією «Телекритика» і проектом MYMEDIA за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (Danida).

Взагалі, процес навчання в Інституті державної служби та місцевого самоврядування НАДУ в цілому, та на Кафедрі інформаційної політики та електронного урядування зокрема, організовано на більш ніж достатньому рівні, що є результатом наполегливої та складної праці Завідувача кафедри Грицяк Наталії Вітіславни та всього професорсько-викладацького складу: Кукаріна Олександра Борисовича – заступника Завідувача кафедри, кандидата технічних наук, доцента; Клименко Ілони Вікторівни – доцента кафедри інформаційної політики та електронного урядування, кандидата фізико-математичних наук; Литвинової Лариси Володимирівни – доцента кафедри інформаційної політики та електронного урядування, кандидата психологічних наук; Соловйова Сергія Григоровича – доцента кафедри інформаційної політики та технологій, кандидата наук із соціальних комунікацій та інших викладачів кафедри.

Окремо хочу подякувати своєму беззмінному рецензенту, Олександру Валентиновичу Карпенку, доценту кафедри інформаційної політики та електронного урядування, кандидату наук з державного управління та науковому керівнику Андрію Володимировичу Дуді, кандидату наук з державного управління, доценту кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія». Саме завдяки цим людям, ми змогли створити якісну науково-теоретичну базу для діяльності Об’єднання, спираючись на яку, було підготовлено 7 наукових праць (індивідуальних і коллективну) на тему державного управління та державного управління в сфері охорони навколишнього природного середовища в рамках співпраці з органами державної влади. Окремі з них, які містять абсолютно практичні механізми реалізації запропонованих кроків, після виходу в наукових виданнях будуть надані додатково до Міністерства екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції України, Комітету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозицією їх використання у проведенні адміністративної реформи.

На завершення, до I розділу звіту, логічно поставити запитання – а чи були шанси на невдачу у громадської організації?! Відповім з впевненістю – працюючи у такій команді, обмінюючись досвідом з такого рівня фахівцями, шансів не досягнути успіху небуло! Як результат – пропоную переглянути графік, що відображає динаміку переглядів екопорталу е-Екології www.ecoukraine.org лише за чотири місяці (з 15 жовтня 2014 року по 15 лютого 2015), згідно якого загальнодобова кількість коливається від 7 000 до 8 500 переглядів:
І це, тільки початок роботи, а все саме цікаве – в майбутньому! Разом з тим I этап – навчання, закінчено і можна підвести підсумки: програму підготовки магістрів з державного управління виконано повністю, кваліфікацію присвоєно, привітання від керівництва Держави та Академії отримано. Від імені всіх екс-слухачів – учасників об’єднання дозвольте подякувати за щирі вітання!

Частина IІ. Громадська діяльність
Українське громадське об`єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія було засновано у вересні 2014 році з метою налагодження ефективної, якісної та оперативної міжвідомчої інформаційної взаємодії, за допомогою новітніх технологій, між представниками органів державної влади з питань природоохорони, природокористування та екологічної політики, громадськістю і підприємницькою спільнотою.

У грудні 2014 року е-Екологія стала офіційним колегіальним членом Українського союзу промисловців та підприємців. У січні 2015 року про свою підтримку нашої діяльності повідомила також Державна екологічна інспекція України. На сьогоднішній день ми активно співпрацюємо з Інспекцією на громадських засадах, у частині впровадження ІКТ в сферу охорони навколишнього природного середовища.Доволі складна і об’ємна робота була проведена по розробці електронної системи міжвідомчої інформаційної взаємодії професійних екологів myECO та інтернет сервісів (іС), спрямованих на використання у повсякденному житті професійними екологами і природоохоронцями початківцями. Зараз розроблено та тестується:

іС Безкоштовна юридична консультація з еколого-правових питань;
іС Пошук роботи та працівників в екологічній галузі;
іС Розрахунок вартості обов`язкового екологічного страхування та миттєве укладення договору ОСЦВ;
іС е-Аудит з можливістю друку проекту висновків проведеного аудиту;
іС Ідентифікатор законності перевірки з можливістю друку проекту відповіді для органу держнагляду;
іС Калькулятор мисливствознавця;
ПТК Розрахунок екоінспектора (тестовий режим);
іС Допомога студенту екологу,

а також знаходиться на завершальній стадії розробки безкоштовне програмне забезпечення Перевірки з ОНПС v.2.00b, що дасть змогу представникам суб’єтів господарювання здійснювати оперативний пошук підприємства у планах перевірок Держекоінспекції України.

Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі спеціалістів нашого Об’єднання і підтримки з боку керівництва Держекоінспекції України та її територіальних підрозділів. Зокрема заступник Голови Держекоінспекції Горобець Тарас Олександрович, повністю підтримав наші ініціативи, оскільки чудово розуміє необхідність впровадження ІКТ в сферу екології та природоохорони. Маємо надію на подальшу співпрацю з Вами і водночас дякуємо за підтримку!

Одними з найважливіших елементів нашого функціонування є беззаперечно постійна розробка, підтримка, вдосконалення, популяризація та нормативно-правове забезпечення інноваційних продуктів. За це відповідають досвідчені професіонали державного управління, науковці екологічної галузі та фахівці ІТ сектору і просто ініціативні люди, учасники ГО е-Екологія – Мороз Володимир Васильович, Зайцев Юрій Юрійович, Гречаний Антон Андрійович, Гречаний Андрій Станіславович, Медведєва Ольга Володимирівна та підпорядковані їм молоді спеціалісти. Скажу відверто – аналогічна робота в комерційній структурі їм принесла б десятки тисяч гривень, адже розробка по собівартості лише одного з “найпростіших” сервісів системи myECO, на ринку ІТ, коштуватиме від 6 000 гривень і вище. Однак Вони, як і всі учасники Об’єднання є абсолютно самодостатніми людьми, що від участі в Організації не чекають комерційної вигоди. Навпаки! Ми разом генеруємо нові підходи до побудови системи електронного урядування в Україні, спираючись, у даному випадку, на досвід Канади та Сінгапуру – C2G. Цей підхід передбачає встановлення інформаційних взаємозв`язків влади та суспільства саме за ініціативи громадськості, адже зрозуміло, що будь-який, окремо взятий, орган державної влади, як монополіст у сфері вироблення державно-управлінських рішень, не завжди зацікавлений навіть у частковій передачі власних функцій іншим суб`єктам.

У випадку взаємодії за моделлю C2G, Інститути громадянського суспільства позиціонуються як дієві партнери держави, які готові брати на себе частину функцій з питань якісного інформаційно-аналітичного та технологічного забезпечення. Впровадження інноваційних інструментів інформаційної взаємодії спільними зусиллями безумовно сприятиме підвищенню рівня якості державної політики як у певній сфері так і у державному управлінні в цілому, разом з одночасною економією бюджетних коштів на їх розробку та впровадження, що в даних умовах є дуже актуальним.

Крім того C2G майже повністю нівелює корупційний фактор, адже зрозуміло, що громадськість є найбільш не зацікавленою у корумпованості будь – якої діяльності органів державної влади, а тому, під час розробки інструментарію, величезна увага буде приділятися нівелюванню корупційних ризиків.

Як вже згадувалось вище, з цією метою ми встановили комунікаційні зв’язки з найпотужнішим, на сьогоднішній день, об’єднанням бізнесових кіл країни – УКРАЇНСЬКИМ СОЮЗОМ ПРОМИСЛОВЦІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ. Переконаний, що за такої підтримки нам вдасться реалізувати задумане без особливих труднощів. Окрема подяка керівникам УСПП – Першому віце-президенту Українського союзу промисловців і підприємців Прохорову Сергію Мефодійовичу та Віце-президенту Українського союзу промисловців і підприємців Тараненко Ніні Іванівні.

На різних етапах нашої діяльності нас перманентно підтримують різні державні діячі, представники громадськості та бізнесу. Мною неодноразово відмічалась якісна робота заступника Завідувача Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Халімон Галини Василівни, адже саме за сприяння цієї людини процес мого стажування в Комітеті ВРУ був організований на дуже високому рівні. Це дало змогу закріпити на практиці здобуті теоретичні знання організаційно-правових засад державного управління, аналізу державної екологічної політики, отримати нову інформацію та скласти найбільш конкретне уявлення про роботу даного органу державної влади.

Дуже цікавим і корисним було особисте знайомство з Головою Державного агентства з питань електронного урядування України Олександром Володимировичем Риженком, адже по суті – ми робимо одну й ту ж спільну справу, але за допомогою різних підходів, що у сукупності зможе забезпечити найбільш якісний результат з усіх можливих, з одночасним врахуванням та ліквідацією помилок в майбутньому!

Шановний Олександре Володимировичу! Дозвольте подякувати Вам за цікаву зустріч, розраховуємо на Вашу підтримку наших ініціатив та маємо надію на подальшу співпрацю у сфері якісного впровадження системи електронного урядування в Україні.

Наша робота “на землі”, а саме участь представників організації в охороні мисливських видів тварин і птахів та здійснення перевірок дотримання вимог фізичними особами чинного природоохоронного законодавства, правил любительського полювання та рибальства якнайкраще характеризується Звітом за IV квартал 2014 року. Наступний звіт планується до публікації у квітні 2015 року.

Наостанок, вважаю за потрібне повідомити, що в недалекому майбутньому планується – налагодження конструктивної співпраці з керівництвом Міністерства екології та охорони навколишнього природного середовища, а також Державною службою геології та надр України, Державним агентством лісових ресурсів України, Державним агентством рибного господарства та іншими органами, що відповідають за формування та реалізацію державної екологічної політики.

Частина IІІ. Владний популізм
В умовах сьогодення хіба що глухий та сліпий громадянин України, який проживає десь на північному полюсі, не чув закликів від владних структур до плідної співпраці та ефективної взаємодії з громадськістю… Однак, не зважаючи на це, в реальному житті все виглядає наступним чином – якою б великою не була бочка меду, в ній нажаль, завжди знайдеться місце ложці дьогтю… Ось так і в нашій громадській діяльності, є й труднощі, а є й відверте нерозуміння або ігнорування сучасних викликів окремими державними інституціями, що в умовах розвитку інформаційного суспільства є взагалі недопустимим.Так, на протязі 2014-2015 років, нами неодноразово направлялись листи з пропозиціями щодо налагодження якісної та ефективної комунікації до керівництва Комітету Верховної Ради України з питань екології, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Нажаль, з незрозумілих нам причин, станом на 2 березня 2015 року на жоден лист ми не отримали навіть формальної “відписки”.

Цікавим є те, що за цей період Голови Комітету змінювались, а підходи залишались. Нонсенс? Факт!Викликає занепокоєння й ситуація, що склалась навколо Громадської ради в Держекоінспекції України. На мою думку дії т.в.о Голови Інспекції не відповідають не тільки чинному законодавству, а навіть не піддаються логічному поясненню та здоровому глузду… Коротко про ситуацію (зі сторінки у Facebook Громади рибалок України): На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року №688 розпочинається робота по формуванню нового складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції України.20 січня 2015 року у залі для засідань Держекоінспекції України відбувається зустріч, на якій прозоро та публічно визначається склад ініціативної групи з підготовки Установчих зборів по формуванню нового складу Громадської Ради. Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Держекоінспекції України у суворій відповідності до Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 та Постанови КМУ від 26.11.2014 № 688 була створена 20.01.2015 та затверджена наказом Держекоінспекції України № 8 від 22.01.2015. Чудово! Але далі починає відбуватися щось неймовірне…Засідання Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції України, заплановане на 24 лютого 2015 року не відбувається, оскільки наказом Держекоінспекції України (за підписом Першого заступника голови Синьогуба В.М.) від 16.02.2015 року №15 скасовується наказ Держекоінспекції України № 8 від 22.01.2015! Крім того з сайту Держекоінспекції 20.02.2015 зникає повідомлення про порядок формування нового складу Громадської ради при Держекоінспекції України, яке прекрасно зберігається на нашому сайті у дослівній редакції, а замість нього оприлюднюється повідомлення про скасування вищезгаданого наказу (без жодних причин та законних підстав для цього). Містика… Ага, мабуть…

У територіальних підрозділах ДЕІ також не все спокійно. На нашу адресу регулярно надходять обгрунтовані скарги від працівників цих підрозділів та небайдужої громадськості. Зараз ми ситематизуємо отриману інформацію та готуємо її до передачі за належністю.

Про такі випадки, як оприлюднення політиками оголошень про формування груп громадських консультантів, з подальшим ігноруванням власної ж ініціативи, навіть згадувати не буду… Що тут прокоментуєш… 25.02.2015 вже давненько минуло… Єдине, що радує – ми свою обіцянку про інформаційну підтримку виконали.

І це – непоодинокі випадки. Всі ці події набули досить циклічного характеру, що викликає, не може не викликати, занепокоєння. Але впевнений, що якраз у ефективній, спільні співпраці та якісній взаємодії є ключ до вирішення таких проблем. Це основоположні принципи сучасної держави! Весь цивілізований світ на цьому побудований! А отже, у нас попереду колосальний об’єм роботи і дуже хотілося, щоб ця робота будувалась на принципах конструктивізму і прозорості, а не на “підкилимних війнах”, “штовханні ліктями” та взаємних звинуваченнях.

P.S. Співпраця та постійний діалог влади з суспільством, є невід’ємним елементом сучасної демократичної держави. Наявність налагоджених ефективно діючих каналів комунікації між органами державної влади та Інститутами громадянського суспільства виступає запорукою якісної державної політики, спрямованої на потреби суспільства, її підконтрольності суспільству, відповідність стратегічним національним інтересам.
Ці прості постулати повинен приймати, як належне, кожен державний управлінець і політик, незалежно від владної посади чи політичної сили. Останній з політиків, хто відверто ігнорував ці основоположні принципи, здійснив “романтичне” турне до сусідньої країни, в купі зі своєю командою, та ще недавно давав трагікомічні пресс-конференції з міста Ростов-на-Дону… А зараз вже й від пресс-конференцій навіть сліду не лишилось…
Нажаль, в умовах сьогодення, багато політиків та державних діячів відмовляються це розуміти і продовжують оперувати популістичними гаслами, не звертаючи уваги на швидкість зміни оточуючого їх простору. Рано чи пізно, результат такої поведінки, як показує історія, настає… Але з незрозумілих мені причин, розумні люди вперто продовжують наступати на одні й ті ж “граблі” на протязі багатьох років…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.