Чому в Держекоінспекції не поважають Прем’єр-міністра Яценюка та громадськість?

Викликає велике занепокоєння ситуація, що склалась навколо формування нового складу Громадської ради при Держекоінспекції України. Дії Першого заступника голови Інспекції не відповідають не тільки чинному законодавству, а навіть не піддаються логічному поясненню та здоровому глузду… Коротко про ситуацію (зі сторінки у Facebook Громади рибалок України): На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року №688 розпочинається робота по формуванню нового складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції України.

20 січня 2015 року у залі для засідань Держекоінспекції України відбувається зустріч, на якій прозоро та публічно визначається склад ініціативної групи з підготовки Установчих зборів по формуванню нового складу Громадської Ради. Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Держекоінспекції України у суворій відповідності до Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 та Постанови КМУ від 26.11.2014 № 688 була створена 20.01.2015 та затверджена наказом Держекоінспекції України № 8 від 22.01.2015.

Чудово! Але далі починає відбуватися щось неймовірне… 

Засідання Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Державній екологічній інспекції України, заплановане на 24 лютого 2015 року не відбувається, оскільки наказом Держекоінспекції України (за підписом Першого заступника голови Синьогуба В.М.) від 16.02.2015 року №15 скасовується наказ Держекоінспекції України № 8 від 22.01.2015! Крім того з сайту Держекоінспекції 20.02.2015 зникає повідомлення про порядок формування нового складу Громадської ради при Держекоінспекції України, яке прекрасно зберігається на нашому сайті у дослівній редакції, а замість нього оприлюднюється повідомлення про скасування вищезгаданого наказу (без жодних причин та законних підстав для цього). Містика… Ага, мабуть…

У територіальних підрозділах ДЕІ також не все спокійно. На нашу адресу регулярно надходять обгрунтовані скарги від працівників цих підрозділів та небайдужої громадськості. Зараз ми ситематизуємо отриману інформацію та готуємо її до передачі за належністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.