Пропонуємо безкоштовну допомогу у частині інформаційного супроводу діяльності з охорони природи і розповсюдження екоінформації

Ми неодноразово наголошували, якісна взаємодія влади і громади на місцевому та загальнодержавному рівнях, з поміж іншого й інформаційна, є запорукою успіху розвитку будь – якої галузі, адже відсутність комунікації між органами державної влади з громадськістю, рано чи пізно призводить до зростання соціальної напруги і як результат – конфлікту інтересів з непередбачуваними наслідками.

Нажаль, ми щодня зтикаємось із тотальним нерозумінням посадовцями різних рангів у різних відомствах необхідності налагодження якісної комунікації. Ігнорування звернень громадян та ІГС, відсутність реагування на вчинення правопорушень проти довкілля та непрофесіоналізм у профільних відомствах на сьогоднішній стали майже звичною справою, масштаб якої просто вражає. Однак існує й багато інших проблем крім перерахованих.

Так, зокрема, Постанова КМУ від 4 січня 2002 р. № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» визначає, що органи державної влади повинні висвітлювати інформацію про свою діяльність в мережі інтернет за допомогою офіційних сайтів. Крім того, що стосується “екологічної” інформації, ч. 1 ст. 4 Оргуської конвенції встановлено обов’язок державних органів надавати таку інформацію громадськості. Беззаперечно це є абсолютно правильним і логічним, однак далеко не завжди кошти на такі витрати закладено до державного бюджету та, як наслідок, не отримуються ОДВ, бюджетною установою чи організацією.

Зважаючи на це, ГО е-Екологія вирішила запропонувати волонтерську допомогу всім бажаючим, у частинібезкоштовного створення інформаційних блоків установ, організацій, підприємств природоохоронного спрямування, які не мають фінансової можливості самостійно створити чи утримувати власні інформаційні ресурси в мережі Інтернет.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звертайтесь до громадської онлайн приймальні ГО е-Екологія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.