У Кіровограді обговорювали стратегічні пріоритети інвестиційного потенціалу регіону

30 червня 2015 року в актовому залі ПАТ “НПП “Радій” м.Кіровоград, відбулося розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП: «Стратегічні пріоритети інвестиційного потенціалу Кіровоградщини». На засіданні були присутні: керівництво Українського союзу промисловців і підприємців на чолі зПрезидентом УСПП Анатолієм Кінахом, Представники РВ УСПП, члени Антикризової ради громадських організацій України, члени правління Українського громадського об`єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія, представники керівництва Кіровоградської області та м.Кіровоград.

Його головна мета – визначити пріоритети розвитку найперспективніших галузей Кіровоградської області, найпроблемніші питання місцевого бізнесу та знайти шляхи їх вирішення, адже ключовими проблемами для економіки Кіровоградщини, окрім загальнодержавних, є значні масштаби простою виробничих потужностей, високий рівень зношеності основних засобів, недостатня робота з просування регіональних інвестиційних проектів серед закордонних інвесторів.

Учасниками Правління УСПП було схвалено створення у Кіровоградській області Громадської антикризової – антикорупційної ради, головна мета якої – консолідація зусиль громадянського суспільства та бізнесу в реалізації Антикризової програми спільних дій влади і бізнесу, державних та регіональних програм розвитку.

У частині реального стимулювання діяльності соціально відповідального бізнесу шляхом застосування інноваційного інструментарію, для учасників засідання, заступником Голови з питань екологічних інвестицій ГО е-Екологія було підготовлено презентацію: Інвестування у розвиток зелених технологій, екологічної інфраструктури та модернізацію виробництва на регіональному рівні.

Всі бажаючі могли отримати CD диск із програмним забезпеченням що розроблено активом ГО е-Екологія на громадських засадах і розповсюджувалось абсолютно безкоштовно на умовах публічної оферти, адже забезпечивши можливість бізнесу зручно та ефективно комунікувати з владою (в т.ч. й інспекторами, перевіряючими, тощо) в рамках правового поля, можливо суттєво мінімізувати ризики сумлінного підприємця щодо вчинення відносно нього будь-яких неправомірних дій.

Для місцевого природоохоронного активу, за попередніми домовленостями між керівництвом ІГС е-Екологія та Держекоінспекції України, саме у Кіровоградському регіоні найближчим часом планується реалізація спільного пілотного проекту щодо залучення широких кіл громадськості до участі у природоохоронній діяльності за допомогою впровадження автоматизованої онлайн системи – регіональний Реєстр екологічних проблем м. Кіровограда та Кіровоградської області.

Основними завданнями цієї системи є накопичення і обробка інформації щодо правопорушень та першочергових екологічних проблем відповідного регіону з подальшою передачею такої інформації до тероргану Держекоінспекції України повністю в автоматичному режимі.

За допомогою онлайн Реєстру на порталі www.ecoukraine.org, кожен небайдужий громадянин зручно та оперативно зможе оприлюднити інформацію про вчинення екоправопорушення чи виникнення екологічної проблеми, а також самостійно ініціювати вирішення питання по суті, шляхом підготовки та подання у автоматичному режимі відповідного звернення до уповноваженого органу державного нагляду (контролю).

Підсумовуючи проведену зустріч можна з впевненістю говорити – попри всі негативні фактори, регіони України мають великий інвестиційний потенціал, для реалізації якого потребують лише адекватного державного регулювання та підтримки, а Кіровоградська область взагалі має можливості вийти в лідери за обсягами інвестицій і стати передовою в реалізації бізнес-проектів, адже має вигідне географічне розташування, розгалужену залізничну і автомобільну мережу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.