Слів немає, тільки емоції… або проблеми які ми створюємо власними руками!

Ніколи не думав, що у такій манері буду звертатися не до посадових осіб у високих владних кабінетах, а до звичайних громадян, своїх друзів, сусідів, колег… Та й взагалі до всіх хто це прочитає, адже так далі продовжуватись не може.

Ні для кого не є секретом, що я багато подорожую по Україні. Як правило, це поїздки власним автомобілем по різних областях у робочих справах. Останній маршрут був: Кіровоград – Київ – Полтава – Кіровоград. І під час майже кожної зупинки, без різниці у якій області, спостерігаю одну і ту ж картину

Тільки уявіть собі, за “пройдені” 1000 км біля п’яти зупинок на узбіччі, а картина одна й та ж… Викинуті пластикові пляшки, кофейні стаканчики, пачки з під сигарет! Скільки ж того мотлоху в сукупності набереться?!

Так, розумію, скептики скажуть – то проблема дорожніх служб, адже вони відповідальні за законом за утримання узбічь і погано прибирають, однак моя власна думка – НІ ШАНОВНІ, це наша проблема! Згадайте банальне, але дуже життєве правило – чисто не там де прибирають, а там де не смітять! 

Я відмовляюсь розуміти, чим мотивована людина, яка ввечері перед телевізором критикує владу за недолугі рішення і погану “екологію”, а зранку, їдучи на роботу, викидає у вікно автомобіля той стаканчик з під кави…

Так, я теж п’ю багато кави (нажаль) і палю багато (також нажаль), враховуючи мій ритм життя, але ніколи не дозволяю собі подібних речей. Чому? Навіть не знаю, напевно Батьки так виховали…

Так ось, шановні, спеціально для тих, хто ще продовжує нехтувати елементарними правилами поведінки у суспільстві, спеціально публікую ось цю маленьку покрокову інструкцію з двох дієвих пунктів:

Крок 1. Після випивання запашної ранкової кави

Крок 2. По приїзду додому, в офіс, і тд.

Ось ця, нескладна “фотоінструкція” нехай стане “настільною” книгою всіх тих, хто прочитає це звернення і мимоволі згадає себе… І можливо тоді ми разом зробимо наш спільний дім трішки чистішим, трішки кращим, трішки затишнішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.