Як заходи по боротьбі з браконьєрством перетворились у заходи по боротьбі зі свинством

05.08.2015 року громадським природоохоронним активом ГО е-Екологія було проведено рейд-перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства. З метою запобігання вчиненню порушень у сфері мисливського господарства та полювання громадськими інспекторами з охорони довкілля – учасниками ГО е-Екологія, було здійснено виїзд у мисливські угіддя Олександрівської районної ради УТМР Кіровоградської області.

Перевірено: 2 особи
Порушеннь: не виявлено

Однак, виявлено наслідки “святкування” з нагоди відкриття полювання 01.08.2015 року. Це просто якийсь жах…

І плаваючі відстріляні гільзи, це далеко не самий гірший варіант…

Ось таку “прекрасну картину” залишили по собі нешановні панове “мисливці”! Для всієї повноти картини спробуємо на словах передати ті емоції, що переповнювали в момент виявлення цього “свинюшника” (нехай нас вибачать за таке порівняння ці милі тваринки).

Тиша… Спів птиць… Шелест очерету… Тихенько підходимо до місць, які вже давно облюбували місцеві мисливці, адже знаємо – є ймовірність того, що деяким “товаришам”, як завжди, закони неписані. Трава по коліно, світить сонечко, дзижчать комарі… ДУША СПІВАЄ, і тут! Натикаємось на самий звичайнісінький “смітник”! По серед дикої природи! На березі ставка! No comments…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.