Залучаємо молодь та студентів до ІТ ініціатив ГО е-Екологія

8 жовтня 2015 року студенти Київського університету ринкових відносин мали можливість прослухати лекцію, присвячену проблемі екології.

В.о. Голови українського громадського об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія Володимир Мороз презентував проект: Інноваційні інструменти у сфері екології та охорони довкілля.

Захист довкілля є важливою справою, навіть обов’язком для кожного небайдужого громадянина України, який дбає про долю власної країни та бажає їй кращого майбутнього. Незважаючи на безліч невирішених екологічних проблем в Україні саме молоді люди, що навчаються у вищих навчальних закладах формують той прошарок освічених людей, які повинні відповідально ставитися до природи та активно реагувати на події пов’язані з порушенням норм природоохоронного законодавства.

Більше того, самі студенти мають демонструвати високий рівень екологічної культури, зацікавленості в збереженні природного навколишнього середовища, знати та вміти користуватися інструментами, за допомогою яких можна вплинути на ситуацію, вирішити екопроблему.

В ході зустрічі студенти Київського університету ринкових відносин зацікавилися досвідом ГО “е-екологія” в розробці та впровадженні інноваційних інструментів у сфері охорони навколишнього природного середовища, зокрема Реєстром екологічних проблем України та можливістю власноруч вносити записи в даний реєстр. Значним здивуванням для студентів стало те, що інформація про екоправопорушення або екопроблему з реєстру автоматично надходить до відповідних органів державного нагляду (контролю) та змушує їх реагувати. Таким чином, даний інструмент може бути дієвим засобом вирішення проблем екологічного характеру.

Крім того, студенти активно підтримали ініціативу ГО е-Екологія – “ВРЯТУЙ ДЕРЕВО – ЗАМОВ САМОВИВІЗ МАКУЛАТУРИ В КИЄВІ” спрямовану на підвищення ефективності використання ресурсів в Україні!

Відомо, що кожен день з офісів по всій нашій країні викидається на смітник величезна кількість паперу. При деяких зусиллях з боку кожного з нас цей папір може використовуватися багаторазово, рятуючи тисячі дерев.

В цілому, зустріч була своєчасною та дуже важливою, адже позитивні зміни в країні залежать не стільки від політиків, скільки від кожного з нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.