Виявлено порушення при проведенні рейду на території Світловодського району

При здійсненні рейду за додержанням вимог природоохоронного законодавства по охороні рослинного та тваринного світу  працівниками Державної екологічної інспекції у Кіровоградській  області 04.11.2015 року  було проведено рейдову перевірку на території  Світловодського району Кіровоградської області.

При проведенні рибоохоронного рейду державними інспекторами на Кременчуцькому  водосховищі у м. Світловодськ біля річного порту  був затриманий громадянин, що здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з гумового човна за допомогою забороненого  знаряддя лову, а саме – сітка ставна місінова у кількості 1 од.У порушника було виявлено водні біоресурси: тарань – 50 шт., чехоня – 4 шт., плоскирка – 17 шт., лящ – 2 шт. загальною вагою 9 кг.

Сума збитків, заподіяних внаслідок незаконного добування водних біоресурсів  склала  5712  грн. По факту незаконного вилову водних біоресурсів складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 4 статті 85 КУпАП. Матеріали справи буде направлено до Світловодського міськрайсуду  м. Світловдськ  Кіровоградської області, для вирішення питання про притягнення порушника до відповідальності в порядку чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.