Запобігання корупції в Державній екологічній інспекції у Кіровоградській області

На виконання плану заходів Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, спрямованих на запобігання корупційним і злочинним проявам серед її працівників у інспекції працює «телефон довіри» 22-85-86.

Метою запровадження «телефону довіри» є отримання інформації від фізичних та юридичних осіб про можливі неправомірні дії працівників Держекоінспекції у Кіровоградській області, скоєні під час виконання ними своїх службових обов’язків, зокрема створення посадовцями штучних перешкод фізичним та юридичним особам щодо реалізації ними своїх прав та гарантій, а також недопущення фактів корупції, хабарництва, зловживання службовим становищем та оперативне реагування на них.

«Телефон довіри» 22-85-86 працює цілодобово: в режимі живого спілкування з 8 до 17 години у робочі дні, а у вихідні та в неробочий час телефонні повідомлення фіксуватимуться автовідповідачем. Зателефонувавши за номером «телефону довіри», громадяни зможуть повідомити про протиправні дії, прояви корупції та зловживання своїм службовим становищем з боку працівників інспекції.

Отримані повідомлення реєструватимуться у спеціальному журналі, за фактами можливих корупційних діянь здійснюватимуться перевірки, керівництвом інспекції прийматимуться відповідні рішення.
Робота «телефону довіри» здійснюватиметься на принципах конфіденційності, збереження таємниці звернення, та інших відомостей про заявника.

Відповідальні особи Турчина Тетяна Миколаївна, Куца Владилена Володимирівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.