Проведення рейдів

Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області проводяться рейди по охороні тваринного та рослинного світу на території Кіровоградської області.Так, 04.12.2015 під час здійснення заходів по охороні тваринного та рослинного світу на території Олександрівського району у лісовому масиві урочище «Загребельки» державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області спільно з районним мисливствознавцем виявлено самовільну рубку тридцяти трьох сироростучих дерев. У ході обстеження встановлено, що самовільна порубка проводилась без відповідного дозволу (лісорубного квитка) за безпосередньою вказівкою керівника ТОВ ТД «Елітне насіння» та здійснювалась працівниками вищезазначеного підприємства. Під час обстеження проведено заміри та складено перелікову польову відомість пнів.

Розмір шкоди, заподіяної внаслідок самовільної рубки дерев у лісовому масиві склала 64,497 тис.грн.
На даний час адмінматеріали по факту самовільної порубки дерев в у лісовому масиві урочище «Загребельки» направлено до правоохоронних органів у зв’язку з тим, що в діях порушників вбачаються ознаки злочину передбачені ст. 246 ККУ.

Також, під час проведення 05.12.2015 р. рейду з метою запобігання браконьєрства в мисливських угіддях та водних об’єктах області, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області виявлено порушення правил полювання в мисливських угіддях Олександрівського району та складено 3 протоколи за ст. 85 ч.1 КУпАП, 3 особи притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до вимог чинного законодавства.

08.12.2015
Пресс-служба інспекції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.