Як працює “міжвідомча комунікація” в рамках об’єднання е-Екологія: датська компанія Ciklum та вітчизняний бізнес

Представники об’єднання е-Екологія вже неодноразово зазначали, що згідно статутних завдань, діяльність громадської організації не обмежується роботою у напрямку встановлення комунікаційних зв’язків за моделлю “влада ⇄ громадяни”. Чудово розуміючи сучасні виклики, як для вітчизняного так і зарубіжного бізнесу, а також складну економічну ситуацію в Україні, е-Екологія активно сприяє своїм учасникам – представникам соціально відповідального бізнесу, у веденні ними власної господарської діяльності та реалізації заходів, які спрямовані на поступовий перехід до використання зелених технологій у повсякденній роботі підприємців.

Так, 4 грудня 2015 року в рамках реалізації соціального проекту «Здай макулатуру – врятуй дерево!» між учасниками громадської організації е-Екологія – представниками датської компанії Ciklum та української компанії ТОВ Карат було підписано договір про спільну діяльність, відповідно до умов якого Сторони домовились здійснювати спільну діяльність із збереження природних ресурсів шляхом обробки відходів всіх видів паперу (макулатура) придатних до подальшого використання, та передачі таких відходів для переробки у якості волокнистої сировини до спеціалізованих установ.

Станом на 24 грудня 2015 року в офісах міста Киева компанії Ciklum встановлено контейнери ТОВ Карат для збору відходів всіх видів паперу. Це зможе забезпечити більш раціональне використання природних ресурсів та безумовно сприятиме популяризація природоохоронної діяльності та принципів бережливого ставлення до довкілля серед працівників та відвідувачв офісу компанії Ciklum.

Крім того, завдяки членству своїх представників у ГО е-Екологія, компанії отримали додаткові можливості для забезпечення власних потреб: Ciklum отримав канал збуту паперових відходів, а ТОВ Карат канал отримання сировини. е-Екологія переконана, що саме так і повинно відбуватись налагодження міжвідомчих комунікаційних зв’язків, які завжди будуть допомагати бізнесу розвиватись, нарощувати потужності і поступово переходити до використання технологій, що зберігають оточуючий світ.

Справка: Напомним, что Фонд развития Украины LP (The Ukrainian Redevelopment Fund LP), входящий в фонд Джорджа Сороса, в 2015 году приобрел долю акций в капитале IT-компании Ciklum Holding Limited. Ciklum является одной из ведущих в мире компаний по разработке программного обеспечения. Поставляет высококачественное ПО для крупнейших мировых компаний, входящих в рейтинг Fortune 500, и быстрорастущих организаций в разных отраслях. В состав компании также входят расширенные команды специалистов по разработке ПО, обеспечению качества, научным исследованиям, разработке новых продуктов и инженерному консалтингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.