Виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства – порушників притягнуто до відповідальності

Протягом грудня місяця 2015 року громадськими активістами об’єднання е-Екологія, проводились спільні з державними органами та іншими громадськими об’єднаннями, рейди по охороні об’єктів тваринного та рослинного світу на території Кіровоградської області. На початку грудня місяця координатором з питань організації громадського контролю Кіровоградського регіону – громадським інспектором з охорони довкілля, спільно з єгерською службою Світловодської районної організації УТМР, в Світловодському районі Кіровоградської області виявлено 3 порушення правил полювання. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, матеріали передані на розгляд до Держекоінспекції у Кіровоградській області для притягнення порушників до відповідальності.

Рейдовою групою у складі представників ГО е-Екологія, мисливствознавця Компаніївського району ДП «Компаніївський ЛГ», єгерської служби Компаніївської районної організації УТМР та Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, 13.12.2015 року було проведено рейд на території Компаніївського району Кіровоградської області. Під час проведення рейду виявлено 9 порушень правил полювання. Всі порушники притягнуті до адміністративної відповідальності.

Здебільшого мисливцями здійснювалося полювання в заборонених місцях, а саме в угіддях не зазначених у дозволі на полювання, мало місце відсутність запису у контрольних картках обліку добутої дичини та порушень правил полювання записів про добуту дичину, закінчення терміну дозволу на користування мисливською зброєю, полювання із мисливськими собаками без паспорту на неї.

Крім того, рейдовою групою у складі представників ГО е-Екологія, Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, мисливствознавців Компаніївського та Кіровоградського районів ДП «Компаніївського ЛГ» та єгерською службою Кіровоградської районної організації УТМР 20.12.2015 року було проведено рейд на території Кіровоградського та Компаніївського районів Кіровоградської області. Під час проведення рейду виявлено 3 порушення правил полювання та 1 порушення щодо самовільної рубки в полезахисній смузі на території В.Байраківської с/р Кіровоградського району.

Всі порушники притягнуті до адміністративної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.