2016 рік: нові сподівання, досягнення, успіхи!

Шановні друзі!
Від імені та за дорученням громадського активу об’єднання е-Екологія, дозвольте привітати Вас з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвяними святами!Хочемо побажати, щоб у Новому році усі Ваші світлі мрії, прагнення та сподівання повною мірою реалізувались на практиці. Щоб оптимізм, віра у свої сили і можливості були Вашими надійними супутниками кожної секунди у Новому році. Щоб кожен з нас у майбутньому році, без особливих складнощів, зміг зробити ще більше для збереження природних багатств нашої країни.

Саме наша з Вами місія захистити й зберегти нащадкам мальовниче та найпрекрасніше в світі різноманіття рослинного і тваринного світу. Бог подарував нам не тільки чудову країну, а й одні з найсприятливіших природних умов, які ми просто зобов’язані охороняти від будь-яких посягань. Тільки разом, тільки спільними зусиллями зможемо ми подолати ті небезпечні виклики, які стоять сьогодні перед країною.

Переконані, що жоден з нас не має права стояти осторонь екологічних проблем, адже вони зачіпають кожну оселю, кожне життя в Україні. Ігнорувати ці проблеми – це просто поступове знищення самих себе.

Наші дорогі колеги! Нам всім надзвичайно приємно, що спільними зусиллями нам вдалось зробити за минулий рік досить багато корисних справ, але в масштабі нашої країни цього зовсім, категорично недостатньо. Однак ми чудово розуміємо, що навіть з цим об’ємом самі б ми не впорались, а тому – хочу ще раз привітати всіх з Новим роком та висловити надію на спільне об’єднання наших зусиль у єдиний, потужний природоохоронний Український рух! Разом у нас все вийде! Зі святами Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.