Розвиток та популяризація еколого-правової освіти, один з пріоритетних напрямів діяльності е-Екології

Основною метою діяльності громадського об’єднання е-Екологія є поступова ліквідація еколого-правового нігілізму в Україні. Це можливо лише за умови сталого розвитку та постійної популяризація еколого-правової освіти. Актив об’єднання не залишає по за увагою питання якісної екологічної освіти і постійно налагоджує співпрацю з провідними ВНЗ країни для створення сильної та впливової професійної екологічної спільноти, котра стане потужним підгрунтям для розвитку екологічної галузі.

Учасники е-Екології, науковці та практики природоохоронної справи залюбки діляться досвідом зі студентами, які у майбутньому будуть захищати право кожного на чисте довкілля.

Зокрема, 21 квітня 2015 року у Кіровоградському національному технічному університеті, за ініціативи Кафедри екології та охорони навколишнього середовища Кіровоградського національного технічного університету та підтримки ГО е-Екологія, проведено регіональну науково-практичну конференцію “Екологічні проблеми сучасності”.

У заході взяли участь екс-керівник громадського об’єднання, співголова науково – практичної конференції Сергій Валерійович Воробйов та в.о. голови об’єднання, викладач головного державного вищого навчального закладу України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування – Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри Управління національним господарством, кандидат наук з державного управління Володимир Васильович Мороз. Головний організатор заходу – Медведєва Ольга Володимирівна, кандидат біологічних наук, доцент, координатор ГО е-Екологія з питань розвитку та популяризації еколого-правової освіти, Завідувач Кафедри екології та ОНС КНТУ.

За результатами конференції видано збірник наукових публікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.