СТОП – бюрократ! е-Екологія анонсує інноваційний алгоритм боротьби з безвідповідальними чиновниками

Ситуація, що склалась внаслідок фактичної відсутності нормальної взаємодії між громадянами і уповноваженими особами органів державної влади з питань формування та реалізації державної природоохоронної політики, викликає занепокоєння, адже ми неодноразово зазначали – відсутність якісної та ефективної інформаційної взаємодії органів державної влади з громадськістю у будь-якій сфері, призводить до зростання соціальної напруги і як результат – конфлікту інтересів загальнодержавного масштабу з непередбачуваними наслідками.

Так, активними учасниками ГО е-Екологія – ІТ спеціалістами компанії Сiklum (Данія), було розробленоелектронний інструмент двосторонньої взаємодії громадян і органу державної влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища – Інтерактивний реєстр екологічних проблем України.

Реєстр – це автоматизована система збирання, накопичення та передачі за належністю інформації про екологічні правопорушення та проблеми регіонального і загальнодержавного рівнів від громадян до органів влади. Кожен небайдужий громадянин, може самостійно повідомити про вчинення екоправопорушення чи виникнення екологічної проблеми шляхом внесення запису до Реєстру, а також – передати наявну інформацію за належністю до відповідного органу влади, шляхом направлення відповідного електронного звернення у автоматичному режимі. Цікавим є те, що заявник може самостійно контролювати хід розгляду свого звернення в онлайн режимі, за допомогою функції Інформація про хід розгляду запису керівництвом е-Екології та Органів державної влади (розміщується у нижній частині записів про проблеми). Щоб забезпечити якісне функціонування системи між ГО е-Екологія та Держекоінспекцією України у 2015 році було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Варто зауважити, що орган державної влади теж отримує певні додаткові переваги від використання Реєстру, адже оперативне отримання вже обробленої інформації від населення, про вчинені правопорушення та першочергові екологічні регіональні і загальнодержавні проблеми, є запорукою своєчасної і належної фіксації вчинення правопорушення, що неможливо без оперативного інформування. Логічним наслідком безкоштовного використання таких інновацій, неодмінно буде збільшення кількісних та якісних показників притягнення порушників до відповідальності, з одночасним зниженням витрат за рахунок ліквідації хаотичних, і як правило безрезультатних, заходів держнагляду (контролю). Іншими словами – посадові особи інспекторського складу будуть точно знати: де існує нагальна проблема, куди вони їдуть, для чого і чому. А якщо до цього додати ще й можливість керівника центрального апарату швидко і зручно перевірити ефективність роботи того чи іншого територіального органу, просто переглянувши кількість невиконаних, виконаних та в процесі виконання записів, то взагалі картина може видатись ідеальною! Але під час практичної реалізації проекту було виявлено певні проблеми, про які мова піде нижче.

Однією з найскладніших проблем у функціонуванні системи, виявилось повне нерозуміння посадовими особами окремих територіальних підрозділів органів влади, важливості комунікації (в.т.ч. електронної) з небайдужими ІГС та окремими представниками громадянського суспільства. Такі чиновники вирішили, що можуть просто ігнорувати електронні, та зрештою і письмові, звернення або ж обмежуватись відпискою, в порушення вимог Закону України “Про звернення громадян” та Законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”, щоб не виконувати покладені на них службові обов’язки. Виявивши таку безглузду, з точки зору логіки та чинного законодавства, перманентну і нажаль масштабну проблему – керівництвом ГО е-Екологія було прийнято рішення включити до алгоритму роботи модуля “Звернення до Інспекції” автоматизацію процесу притягнення до відповідальності вищезгаданих посадових осіб. Працювати це нововведення буде наступним чином.

Наразі, ми завершуємо розробку модуля “Звернення до Інспекції” Інтерактивного реєстру екологічних проблем України, який має забезпечити автоматизацію передачі інформації про вчинення екологічних правопорушень суб’єктами господарювання від громадян, громадських організацій до органу державного нагляду (контролю) в сфері охорони навколишнього природного середовища у режимі реального часу. Але, з урахуванням вищезгаданих проблем, до роботи модуля додадається ще один алгоритм, який у разі відсутності реакції природоохоронного органу на звернення про екологічну проблему, у строки передбачені Законом (30 днів), автоматично, без участі запитувача, відішле за належністю повідомлення про вчинення адміністративного правопорушення посадовими особами природоохоронного органу, що вирішив проігнорувати законні вимоги запитувача. Таким чином, орган державної влади, уповноважений складати протоколи за порушення законодавства про інформацію, отримає повний, оформлений належним чином, пакет документів зі скаргою, викладеними фактами та доказами вчиненого правопорушення державним природоохоронним органом. Перманентні адміністративні стягнення мають стати дієвим стимулом для належного виконання чиновниками власних посадових обов’язків.

Впроваджуючи цей алгоритм, ми керуємось власним переконанням, що всі потенційні користувачі системи Інтерактивний реєстр екологічних проблем України – небайдужі громадяни України, не повинні “оббивати пороги” владних кабінетів, щоб отримати те, на що вони й так мають абсолютно законне право – право, гарантоване Конституцією України, на безпечне життя і чисте довкілля.

Відтепер, рекомендуємо кожному, хто так не хоче працювати, але хоче створювати перепони для нормального життя активних громадян, отримуючи при цьому зарплатню з державного бюджету – ще раз переглянути Регіональні реєстри екологічних проблем і задуматись, а чи варте воно того? І нам здається, що ліпше буде задуматись до тестування алгоритму, адже до запуску роботи модуля залишаються лічені дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.