Підгодівля пернатої дичини в мисливських угіддях Кіровоградської обласної ради УТМР в 2016 році

З початку березня товариством мисливців та рибалок Кіровоградської області здійснюються біотехнічні заходи по підгодівлі пернатої дичини в мисливських угіддях. На проведення цих заходів до Знам’янського району було запрошено обласне телебачення, представників громадської організації е-Екологія, громадських інспекторів з охорони довкілля Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.

Голова Президії Кіровоградської обласної ради УТМР Головко М.І. зазначив, що наукою та досвідом різних поколінь мисливців та користувачів накопичено досвід по покращенню існування і розмноження птахів, як в умовах дикої природи, так і на культурних ландшафтах. З метою поліпшення умов існування і розмноження мисливських птахів в мисливських угіддях УТМР вживаються різні заходи.

Голова Знам’янської районної організації УТМР Комар М.І. розповів, що мисливцями постійно здійснюються біотехнічні заходи для створення відповідних умов для існування і відтворення мисливської фауни в угіддях. Всі мисливські угіддя закріплені за первинними мисливськими колективами (ПОК). Серед найкращих є Макарівський ПОК, де мисливці постійно дбають про стан фауни в закріплених угіддях і одні із перших почали підготовку до підгодівлі пернатої дичини.

Далі надаються відеоматеріали по здійсненню цих заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.