(Інтерв’ю) Голова е-Екології розповів, як online-сервіси забезпечують вирішення екологічних проблем громадян

Голова громадської організації е-Екологія Володимир Мороз, в ефірі телеканату Єдність ТВ розповів: як працює online-сервіс Інтерактивний реєстр екопроблем України, а також – як ця інноваційна розробка може забезпечувати вирішення екологічних проблем громадян на місцевому та загальнодержавному рівнях.

– Ми пропонуємо розглядати всі наші напрацювання, з впровадження ІТ технологій в сферу охорони довкілля, в контексті створення дієвих механізмів електронної демократії (e-democracy) саме за ініціативи громадськості (C2G), адже такі механізми реально забезпечують можливість для кожного громадянина безпосередньо впливати на владу з метою вирішення важливих соціальних питань. Зараз це саме той “продукт”, на який у суспільстві є найбільший запит! – зауважив Володимир Васильович

Примітка: Наприкінці минулого року, в Києві, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Державною екологічною інспекцією України та Українським громадським об`єднанням міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія. Документ підкреслює готовність сторін до стратегічної співпраці у реалізації спільних іноваційних проектів та підтримку один одного на шляху досягнення конкретних результатів у питаннях, що стосуються збереження, раціонального використання природних ресурсів та охорони біорізноманіття України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.