Змагання мисливців у Світловодському районі, присвячені 95-річчю створення УТМР

В Світловодському районі 3 травня 2016 року відбулися змагання мисливців Світловодської районної організації УТМР із стендової стрільби, які були присвячені 95-річчю створення Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР). В змаганнях взяли участь представники первинних мисливських колективів (ПМК) Світловодського району.

Змагалися в цей день не тільки мисливці, а і рибалки-аматори мисливської організації на водоймі поблизу стенду.

Урочисте відкриття змагання відбулося о 9 годині ранку зі вступного слова Голови Президії Кіровоградської обласної ради УТМР Головка М.І.

Він привітав всіх учасників і гостей зі святкуванням 95-річниці створення організації та наголосив, що в Україні, УТМР за віком є першою громадською організацією, що відзначатиме свій 95 рік від створення. Ним було вручено подяку Світловодській районній організації УТМР за активну участь в житті організації та прапор громадської організації УТМР.

Право підняти прапор було надано мисливцю Озерського первинного колективу-учаснику бойових дій в АТО Олійнику А.М.

Після підняття прапору організації з привітаннями учасників та гостей виступили заступник голови Світловодської РДА, голова Великоскелівської с/р Світловодського району, координатор ГО е-Екологія.

Змагання розпочалися із реєстрації учасників та проведення інструктажу з техніки безпеки.

За дотриманням правил проведення змагань слідкували працівники правоохоронних органів та Світловодський районний мисливствознавець.

Поряд із стендовиками реєструвалися рибалки-аматори, які після реєстрації направилися у відведені для риболовлі місця для участі у змаганнях впродовж відведених для риболовлі 2 годин.

За підтримки уболівальників, учасники стендової стрільби почали змагання.

Переможці за перше та друге місце визначилися після першого кругу, а от за трете місце розгорнулося змагання серед учасників, які влучили в ціль 3 рази.

За трете місце претенденти здійснили по одному додатковому пострілу з першої позиції, в результаті залишилося 2 учасника, які влучили в ціль.

Доля третього місця була вирішена після одного влучного пострілу переможця та промаху опонента.

Змагання рибалок проходило за сприятливих погодних умов, що надало можливість учасникам змагання використати свої навики та вміння з любительського лову. Контроль за рибалками здійснювала єгерська служба Світловодської райорганізації УТМР.

Серед рибалок-аматорів після 2-х годинного змагання визначились переможці в умінні вудити рибу. Переможця визначали за вагою улову.

Підведення підсумків змагання та вручення нагород і цінних подарунків розпочалося з подяки спонсору проведення цього змагання – Швецю О.М., ініціаторам та організаторам проведення цього заходу – керівництву Світловодської районної організації УТМР Гаркавенку Ю.В. та голові Озерського первинного мисливського колективу Швець Р.О., що особливо приємно, жінки-мисливцю.

Координатором ГО е-Екологія з питань організації громадського контролю Кіровоградського регіону була вручена Подяка Швецю О.М. за активну участь в підгодівлі мисливських тварин в зимовий період за підписами керівників Всеукраїнської ГО е-Екологія, Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, Кіровоградської обласної організації УТМР.

Голова Світловодської районної організації УТМР оголосив переможців змагання.

Змагання із стендової стрільби:
1 місце – Сичов Сергій Володимирович, представник 2-го міського первинного мисливського колективу. Результат: 5 цілей із 5 можливих.

2 місце – Гончаренко Юрій Миколайович, представник Павлівського первинного мисливського колективу. Результат: 4 цілі із 5 можливих.

3 місце – Дворак Юрій Іванович, представник СКТМ первинного мисливського колективу. Результат: 3 цілі із 5 можливих.

Змагання із любительського рибальства:

1 місце – Бринза Михайло Олексійович, представник Микільського первинного мисливського колективу. Результат: 1,5 кг.

2 місце – Лебідь Вадим Юрійович, представник рибколгоспного первинного мисливського колективу. Результат: 0,9 кг.

3 місце – Холодов Віталій Миколайович, представник Григорівського первинного мисливського колективу. Результат: 0,3 кг.

Всім переможцям вручено грамоти та цінні подарунки.
Наприкінці заходів було вручено цінні подарунки ветеранам – мисливцям, які надано спонсором заходу Швецем О.М.

За сталою традицією мисливців – учасників змагань та гостей запросили на мисливську кашу, яку приготували спонсори та Озерський ПМК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.