Оголошення про участь в конкурсі ІТ-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge

У квітні цього року українській спільноті презентовано конкурс ІТ-проектів з е-демократії EGAP Challenge. Конкурс покликаний створити дієві інструменти, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.

Щоб детальніше дізнатись про цей Конкурс, а саме про тематику проектів, плани заходів, критерії відбору, вимоги до команд, розмір та умови фінансової підтримки, інкубаційну програму та інші можливості, голова ГО е-Екологія Володимир Мороз взяв участь у презентації проекту EGAP Challenge, яка була організована 24 травня у просторі HUB 4.0. (м.Київ)

За результатами заходу, Володимир Мороз поінформував членів Правління ГО е-Екологія про нові можливості та перспективи, у випадку прийняття спільного рішення про участь у проекті EGAP Challenge. за результатами обговорення, прийнято одноголосне рішення – долучитись до участі у EGAP Challenge та подати проектну пропозицію щодо подальшого розвитку впровадженої web-системи “Інтерактивний реєстр екологічних проблем України” з мобільними додатками для систем Android, iOS, Windows Mobile.

Нагадаємо, що ІТ активом ГО е-Екологія розроблено та впроваджується цікавий онлайн інструмент у сфері охорони навколишнього природного середовища: web-система “Інтерактивний реєстр екологічних проблем України”, який дозволяє оприлюднити в мережі інтернет та оперативно, в автоматичному режимі, передати за належністю інформацію, про скоєні порушення природоохоронного законодавства та першочергові екологічні проблеми відповідного регіону, до уповноважених органів державного нагляду (контролю).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.