На Кіровоградщині відбулись змагання зі стендової стрільби, які присвячені до 95-річчя створення УТМР

В продовження святкування 95-річчя створення УТМР Кіровоградською обласною організацією УТМР було проведено обласні змагання зі стрільби за участю представників районних організацій УТМР та запрошених гостей із Черкаської області. Змагання відбулися 21 травня 2016 року у Кіровоградській області на базі мисливсько-стрілецького стенду «Патріот» за адресою: с. Новоподимка Новоукраїнського району.

Керівництвом Кіровоградської обласної організації УТМР зазначено, що змагання проводяться з метою:
пропаганди розвитку мисливства, як галузі та об’єднання громадян по їх інтересам;
широкого залучення населення до занять фізичною культурою, спортом та полюванням;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
підвищення рівня майстерності учасників;
активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних та мисливських організаціях;
підведення підсумків роботи у районних організаціях УТМР Кіровоградської області.

Відкриття змагань відбулося о 9 годині ранку з шикування мисливського братства. З побажаннями успіху і перемоги до учасників змагань звернулись голова Кіровоградської обласної організації УТМР Головко М.І., голова Новоукраїнської РДА Самойленко В.В., почесний президент Української природоохоронної організації е-Екологія Воробйов С.В.

Хвилиною мовчання учасники змагання засвідчили свою повагу загиблим патріотам України за незалежність та процвітання країни.

Початок змагань відбувся з підняття прапору громадської організації УТМР, яке здійснили представник найстаршого покоління мисливців та наймолодший представник майбутніх мисливців.

Після реєстрації учасників змагань, оголошено умови їх проведення та визначено черговість виконання вправ. До участі у змаганнях було зареєстровано 11 представників районних організацій УТМР:

Новомиргородська р/о УТМР;
Олександрійська р/о УТМР;
Маловисківська р/о УТМР;
Знам’янська р/о УТМР;
Вільшанська р/о УТМР;
Добровеличківська р/о УТМР;
Новгородківська р/о УТМР;
Кіровоградська р/о УТМР;
Новоукраїнська р/о УТМР;
Компаніївська р/о УТМР;
Ульяновська р/о УТМР.
Команда мисливців з м. Сміла Черкаської області.

До участі у змаганнях допущено команди у складі 4-х осіб, у т.ч. два учасника у категорії «мисливець», два у категорії «стрілець». Відкрили змагання учасники в категорії «мисливці». У категорії «мисливець» необхідно було поцілити 16 одиночних мішеней.

Продовжили змагання учасники в категорії «стрілець». У категорії «стрілець» – необхідно було поцілити 8 дуплетів. Визначення першості серед учасників змагань здійснювалося за наступними умовами:
першість у категоріях «мисливець» та «стрілець» визначалися за кількістю вражених мішеней за сумою результатів двох стрільців команди;
командна першість визначається за найбільшою кількістю вражених мішеней за сумою результатів чотирьох стрільців команди;
особиста першість 1,2,3 місця визначалися за найбільшою кількістю вражених мішеней, незалежно від категорії.

У випадку рівності кількості вражених мішеней, проводиться перестрілка: з четвертого номера стрілецького майданчика, по дві мішені до першого промаху. Після напружених змагань було визначено переможців, ними стали:

Серед командної першості
Новоукраїнська районна організація УТМР
Маловисківська районна організація УТМР
Новомиргородська районна організація УТМР

Особиста першість серед мисливців
Черкашин Вадим Олександрович
Вовк Ярослав Олегович
Бондар Анатолій Анатолійович

Особиста першість серед стрільців
Літвінов Олег Георгійович
Бондарчук Олександр Анатолійович
Шульга Ярослав Генадійович

Нагородження учасників змагань відбулося із врученням грамот Кіровоградської обласної організації УТМР, вимпелами організації та іншими відзнаками. Представнику Новоукраїнської РДА вручено Подяку від природоохоронної організації е-Екологія за активну участь у популяризації принципів охорони докілля та сприяння у веденні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району.

Голові Новоукраїнської районної організації УТМР вручено Подяку від керівництва Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області за небайдуже ставлення до охорони довкілля та активну участь у збереженні біоресурсів на підконтрольній території.

Головою Кіровоградської обласної організації УТМР Головком М.І. зазначено, що проведення таких заходів надає можливість підвищення рівня уміння володіння мисливською зброєю, що в свою чергу зменшить кількість підранків серед мисливських тварин під час полювання. Головною ціллю цих змагань – є спілкування людей, яким до вподоби любительське мисливство, обговорення тем пов’язаних з полюванням та рибальством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.