Співпраця Держекоінспекції України та ГО е-Екологія у впровадженні інноваційних сервісів та електронної системи звернень громадян

“Впровадження інноваційних сервісів та електронної системи звернень громадян про можливі порушення природоохоронного законодавства підвищують ефективність роботи Держекоінспекції та сприятимуть оперативному обміну інформацією у сфері охорони довкілля” – про це заявив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка під час зустрічі із головою громадської організації е-Екологія Володимиром Морозом, яка відбулась у середу, 27 липня, у приміщенні Держекоінспекції України.

Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка високо оцінив потенціал роботи Інтерактивного реєстру екологічних проблем України, а також результати співпраці між громадськістю та державними органами у сфері нагляду та контролю за дотриманням природоохоронного законодавства.

“Створення інтерактивного реєстру екологічних проблем є важливим кроком на шляху впровадження в Україні моделі інформаційної взаємодії між громадянимі та урядом (C2G). А оперативна міжвідомча взаємодія, у свою чергу, сприятиме більш ефективній роботі державних контролюючих органів у сфері охорони довкілля”, – підкреслив він. Зі свого боку, голова громадської організації е-Екологія Володимир Мороз подякував керівнику та колективу Держекоінспекції України за взаємопорозуміння та висловив готовність до подальшої плідної співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.