Спеціалісти ДЕІ у Кіровоградській області здійснили перевірку фактів за скаргою громадян щодо незаконного знесення зелених насаджень

15.12.2016 року державні інспектори Держекоінспекції у Кіровоградській області здійснили перевірку фактів за колективною скаргою громадян щодо незаконного знесення зелених насаджень у селі Григорівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. До участі у перевірці викладених у зверненні фактів, було запрошено учасника ГО е-Екологія – громадського інспектора з охорони довкілля Держекоінспекції України. Як це було “наживо” – пропонуємо переглянути на відео нижче:

За результатами перевірки встановлено, що факти – викладені у скарзі, не мають свого підтвердження, а один із “скаржників”, який теж ніби-то поставив свій підпис, є взагалі померлим за місяць до відправлення згаданого документу в Мінприроди України.

Таким чином, даний випадок вкотре демонструє, що без використання сучасних технологій в умовах стрімкого розвитку інформаційного суспільства, без належного матеріально-технічного та правового забезпечення природоохоронців – просто неможливо, в силу об’єктивних причин, забезпечити високу ефективність від проведення природоохоронних заходів. І псевдореформи ситуацію не змінять… Потрібне розуміння процесів та бажання змін!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.