(Фото, відео) «Цифрове перетворення Черкащини» від Google: Умань отримала можливість впровадити «Інтерактивний реєстр екопроблем»

Умань долучилась до реалізації кампанії Google Україна «Цифрове перетворення Черкащини», в рамках якої місцеві партнери отримали можливість впровадити у місті геоінформаційну web-систему «Інтерактивний реєстр екологічних проблем України», що невдовзі забезпечить можливість кожному жителю міста і району, швидко та зручно вирішувати власні екологічні проблеми. Цей екопроект реалізовує компанія Google спільно з NGO e-Ecology, громадськими, державними і бізнес партнерами у Черкаській області.
  
Основним завданням екопроекту є підвищення ефективності взаємодії державних, громадських природоохоронців та громадян, за допомогою сучасних ІТ-інструментів.
Щоб забезпечити сучасним природоохоронцям громадського і державного сектору можливості для більш ефективної роботи, на початку березня 2017 року офіційні партнери Google Україна, NGO e-Ecology, Кафедра інформаційної політики та електронного урядування Національної академії державного управління при Президентові України, за підтримки Держекоінспекції у Черкаській області провели круглий стіл в режимі питання/відповідь на тему: «Досвід державно-громадського партнерства у впровадженні сучасних ІТ інструментів».
Під час запланованого заходу, учасникам було надано можливість «наживо» ознайомитись із практичним досвідом щодо використання геоінформаційного інструментарію Google та e-Ecology.
Крім того, невдовзі в Умані буде також реалізована низка інших цікавих ІТ проектів, які є складовими частинами кампанії «Цифрове перетворення Черкащини». Так, одним із першочергових кроків в «оцифровуванні» Умані стане створення 3D-турів дендропарком «Софіївка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.