ІТ інструменти е-Екології презентували на засіданні Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України

Нещодавно голова ГО е-Екологія Володимир Мороз взяв участь в засіданні Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України. В рамках заходу мери міст, голови селищних сільських рад Івано-франківщини ознайомилися із практичним досвідом впровадежння геоінформаційної web-системи «Інтерактивний реєстр екологічних проблем України» в регіонах України.
«Учасники засідання висловили підтримку та зацікавленість в долученні до проекту, оскільки усі розуміють нагальність впровадження нових, якісних ІТ-інструментів у сфері захисту довкілля та вирішення вже існуючих численних екологічних проблем на місцевому рівні. Кожен мешканець Івано-Франківської області повинен мати можливість швидко та зручно вирішувати екологічні проблеми» – зазначив в рамках свого виступу-презентації Володимир Мороз.
 
Крім того, Володимир Васильович провів ряд зустрічей з депутатами Івано-Франківської обласної ради, керівниками структурних підрозділів ОДА, відповідальних за екологічний стан області щодо налагодження співпраці та взаємодії у реалізації інноваційного проекту від е-Екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.