Таврійський національний університет ім.В.І.Вернадського та ГО е-Екологія домовилися про співпрацю

Навчально-науковий інститут управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.I. Вернадського, в особі директора Володимира Гнатовича Горника та громадська організація «Українське громадське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища, (ГО е-Екологія) в особі Голови Мороза Володимира Васильовича підписали меморандум про співробітництво.

Сторони домовились розвивати співпрацю у галузі наукових досліджень, просвітницьких заходів у сфері охорони навколишнього природного середовища, природокористування та сталого розвитку.

“Сьогодні ця подія для нас є важливою, оскільки нам необхідно готувати молодь, зокрема залучати студентство до різноманітних ініціатив у сфері захисту навколишнього природного середовища. Ми розраховуємо на те, що якраз активна студентська молодь стане головним користувачем сучасних ІТ інструментів у сфері захисту довкілля, які розробляє та втілює в життя ГО е-Екологія. З нашого боку ми готові прикрасити студентське життя організацією цікавих заходів, запрошуємо студентів до нас на практику, готові разом з нашими партнерами компанією Google Україна проводити інформаційні семінари-тренінги з використання інформаційних технологій у сфері екології для того, щоб спільними зусиллями впливати на вирішення конкретних екологічних проблем регіонів України” – зазначив Мороз Володимир Васильович після підписання Меморандуму про співпрацю.

У свою чергу Директор навчально-наукового Інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського Горник Володимир Гнатович висловив надзвичайну зацікавленість свого ВНЗ у співпраці з кращими інститутами громадянського суспільства – громадськими організаціями, які дійсно можуть щось якісне запропонувати суспільству.  

“ГО е-Екологія, на мій погляд є чудовим прикладом ІГС, яке було створене на базі Національної академії державного управління при Президентові України, яку я також закінчив і мені особливо приємно, що наша співпраця піде на користь нашим студентам, які матимуть змогу отримати новий досвід з використання ІТ інструментів у такій надзвичайно важливій царині як охорона навколишнього природного середовища” – зазначив Горник Володимир Гнатович.     

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.