(Відео) В ефірі ток-шоу “Ми” координатор ГО е-Екологія у Кіровоградській області розповів про можливості громадського контролю у боротьбі з браконьєрством

Проблеми браконьєрства та незаконного полювання безумовно існують як в Україні так і у Кіровоградській області зокрема. Проте – приємно відзначити, що в межах саме Кіровоградської області ці проблеми не набули такого вже глобального масштабу, однак вони безумовно є. Про це та про інше державні і громадські природоохоронці говорили в ефірі ток-шоу “МИ” на каналі “Кіровоград”
Нагадаємо, що наприкінці 2016 року ГО е-Екологія спільно з громадськими та державними партнерами, за підтримки Google Україна, в рамках кампанії цифрового перетворення Кіровоградщини, створила потужний інноваційний інструмент для боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями в сфері охорони довкілля – WWW.KR.ECOUKRAINE.ORG з додатком для смартфонів EcoinspectorUA, який кожна небайдужа людина може завантажити на свій мобільний телефон з Play Market і використовувати для вирішення екопроблем регіону.

 

Працює він наступним чином – припустимо Ви виїхали на природу відпочити з сім’єю і стали випадковим свідком якогось порушення – наприклад незаконного полювання! Все що вам потрібно – це ввімкнути смартфон і сфотографувати це порушення, далі запускається цілий механізм процедур в рамках громадсько-державного партнерства, які в кінцевому результаті призводять до притягнення порушника до відповідальності, а значить Ви робите свій невеликий, але дуже важливий внесок у вирішення чергової екопроблеми.

 

Ми переконані, що єдина і сама складна проблема сьогодення – це байдужість до питань охорони довкілля. Як тільки ми зможемо вирішити цю проблему комплексно, всі інші зійдуть нанівець дуже швидко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.