Завдяки Google та e-Ecology цифровий простір України поповнився новими ІТ інструментами в сфері охорони довкілля

Компанія Google Україна продовжує презентувати результати роботи в рамках проекту «Цифрове перетворення регіонів України». Цього тижня одночасно дві області – Дніпропетровська і Запорізька – представили перші результати свого цифрового перевтілення.
В рамках кампанії, голова NGO e-Ecology Володимир Мороз презентував web-систему для малого і середнього бізнесу myECO. Це пілотний проект, який може використовуватись підприємцями по всій Україні і надає можливість представникам середнього і малого бізнесу самостійно визначати:
– чи є в Держекоінспекції достатні підстави для проведення перевірки ФОП, підприємства, установи чи організації;
– які саме екодокументи дозвільного характеру (дозвіл, ліцензія тощо) і на підставі яких нормативно-правових актів підприємцю потрібно отримати.
Також, вдосконалено роботу та впроваджено інноваційний сервіс “Інтерактивний реєстр екопроблем України”, який відтепер працює вже в шести регіонах України і призначений для інформування державних органів про екологічні проблеми і порушення. За допомогою даного сервісу, Користувач має можливість зазначити місце виникнення проблеми на Картах Google, додати фото-, відеодокази і відправити запит на веб-сайт. Система на сайті створює офіційне звернення до відповідних державних природоохоронних органів, а також моніторить стан опрацювання запиту.
Всі, перераховані вище інструменти доступні також для смартфонів та планшетів. Для того, щоб мати такого ІТ помічника з питань охорони довкілля, користувачу достатньо завантажити додаток EcoinspectorUA з Play Market і встановити його на своєму гаджеті.
Нагадаємо, що раніше ця екологічна ініціатива в рамках кампанії Google «Цифрове перетворення регіонів України» була реалізована у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях та місті Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.